Звільнити за два тижні: з’явився сценарій звільнення Донбасу від бойовиків та російських найманців

Українська армія здатна звільнити окупований Донбас за два тижні, якщо не буде російського втручання.

Про це заявив командувач Української Добровольчої Армії, народний депутат Дмитро Ярош, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Obozrevatel.

В інтерв’ю виданню Ярош, зокрема, зазначив:

«Маючи гарантію, що Росія не втрутиться, ми можемо розгромити Перший і Другий корпуси так званих “Л/ДНР”, які фактично є збройними формуваннями РФ. Але загалом, якщо, як кажуть на Галичині, “на хлопський розум” – думаю, тижнів два нам би вистачило для того, щоб прорватися до кордону, почати активно вибудовувати суцільну мережу оборони вздовж кордону, й оточити та нейтралізувати ті бандугруповання, які перебувають у великих містах, порубати їхні комунікації».

“Якщо ми втягнемося в міські бої – це буде довга бойова операція. З великими втратами”, – додав він.

Командувач УДА вказав, що саме такий план намагалося реалізувати військове керівництво України у 2014 році: «Саме це ж і намагалися зробити в 2014 році. Стратегія була абсолютно правильна. Просто наші генерали тоді не могли собі уявити, що Росія втрутиться безпосередньо».

«Я особисто доповідав ще з-під Савур-могили, коли нас із території Росії крили там із усіх калібрів (до кордону по прямій було 7 км) – чув у відповідь: “Такого не може бути!” І тільки коли російські танки пішли – вони зрозуміли, що таки може», – додав Ярош.

Нагадаємо, екс-командувач Операції об’єднаних сил Сергій Наєв заявив, що на військову операцію щодо звільнення Україною окупованих територій “піде дуже мало часу”. “Менше доби. Головне у такому випадку – дуже швидка дія, щоб дійти до українського кордону і там закріпитись”, – пояснив він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *